Опитування осіб з інвалідністю або їх законних представників, в тому числі законних представників дітей з інвалідністю, щодо проблем та перешкод в ході переміщення/евакуації під час війни в Україні (2022 рік)

Команда консультантів ПРООН в рамках програми «Забезпечення гендерно-чутливої інклюзії осіб з інвалідністю при кризовому реагуванні в Україні» проводить дослідження проблем та перешкод в ході переміщення/евакуації людей з інвалідністю під час війни в Україні.

Мета дослідження: вивчення досвіду вимушеного переміщення / евакуації людей з інвалідністю в Україні внаслідок воєнних дій 2022 року, визначення основних проблем та перешкод в ході переміщення/евакуації, з якими стикалися люди з інвалідністю в ході війни в Україні.

Якщо Ви відносите себе до числа осіб з інвалідністю або є їх законними предстаниками, то запрошуємо Вас взяти участь у даному опитуванні. 

Ваша участь є повністю добровільною. Ви можете відмовитись від участі або припинити участь питанні в будь-який момент. Надання відповідей на питання анкети означає, що Ви надаєте згоду на обробку тих даних, які Ви надаєте дослідницькій команді ПРООН. Надана Вами інформація буде використана в узагальненому вигляді  для формування рекомендацій щодо вдосконалення системи переміщення/евакуації людей з інвалідністю в Україні.

Згода чи відмова брати участь не порушить жодних Ваших прав. Прийняти участь у голосуванні можна за посиланням https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdmH6R4wEKAU7TzWOpcBSiNOyMa8nAdxwt3mHImBvHhhaK6zg/viewform

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.