Директорка Центру реабілітації прийняла участь в зустрічі з Урядовою уповноваженою з прав людей з інвалідністю та головою Івано-Франківської ОДА

Під час зустрічі обговорили напрацювання з міжнародними донорами стосовно капітальних та дрібних ремонтів закладів соціальної сфери області.

Івано-Франківська область від початку повномасштабного вторгнення росії прийняла понад 500 людей з соціально вразливих верств населення. Це найвищий показник по всій країні. Обласна адміністрація взяла на себе конкретні зобов’язання створити для цих людей належні умови.

Днями під час зустрічі з Урядовою уповноваженою з прав людей з інвалідністю Тетяною Баранцовою обговорили напрацювання з міжнародними донорами стосовно капітальних та дрібних ремонтів закладів соціальної сфери області.

Вже є домовленості зі Швейцарським Червоним Хрестом про 2 таких об’єкти. Міжнародний Фонд Охорони Здоров’я та Навколишнього середовища “Регіон Карпат”(NEEKA) взяв під опіку Снятинський психоневрологічний інтернат разом із Міжнародною організацією з Міграції (МОМ). Благодійний фонд Happy kids вже завершив роботи на 4 об’єктах області, зокрема, у Єзупільському дитячому психоневрологічному санаторію.

Працюємо й надалі, адже маємо бути готові до чергової евакуації людей до області.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.