Під мобілізацію в Україні може потрапити ще одна категорія чоловіків з інвалідністю

Під мобілізацію в Україні може потрапити ще одна категорія чоловіків.

В Україні можуть розширити список чоловіків, які підпадають під мобілізацію, додавши до нього осіб з інвалідністю третьої групи. Раніше до Верховної Ради подали відповідний законопроект. Призов цієї категорії чоловіків пропонується здійснювати за їх згодою.

Третя група – це легка інвалідність, тобто, це легкі розлади здоров’я, які дозволяють людині воювати.

Крім того, брати участь у бойових діях можна різними способами. Можна підносити боєприпаси, копати траншеї або готувати їжу тощо. Тобто служба в армії ЗСУ може бути абсолютно різною, може мати місце взагалі альтернативна служба.

При цьому варто розуміти, що досить часто трапляються випадки, коли ВЛК взагалі не беруть до уваги групу інвалідності і визначають обмежено придатними осіб, у яких була група інвалідності і ці особи підлягають мобілізації.

Треба ще розуміти, що дуже багато підроблених довідок і підроблених діагнозів.

Вартість зробити групу інвалідності в Україні коштує зараз від 7 000 до 15 000 доларів.

При цьому це дає право на виїзд, але не завжди. Часто прикординники викликають поліцію на кордон і вже правоохоронці перевіряють таких осіб.

Крім того, багато хто з українців ще до війни робили собі довідки про інвалідність III групи. Щоб отримувати соціальні виплати, пільги, їздити в санаторії тощо.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.