У Краматорську обладнано під’їзд пандусом, де мешкають дівчата з інвалідністю  

За ініціативою депутата Краматорської міської ради під’їзд будинку, де проживають дівчата з інвалідністю, облаштували пандусом.

Депутат Краматорської міської ради Дмитро Литвинов ініціював облаштування пандусом під’їзд багатоквартирного будинку по вул. Паркова, 89, де проживають дві дівчини з інвалідністю.

Джульєтта Площинська приїхала на професійну реабілітацію в Центр «Донбас» з Хмельницького. В Центрі дівчина оволоділа професією «Швачка» та після реабілітації залишилась у Краматорську працювати за спеціальністю.

У Ганни Лахіної з Курахово схожа ситуація. Реабілітація в Центрі «Донбас» дозволила дівчині отримати популярну професію на ринку праці майстра манікюру та забезпечувати себе.

«Ми бачимо, як багато робиться у Краматорську для маломобільної групи населення, – відмічають Ганна та Джульєтта – Міською радою проведена велика робота з облаштування міського простору елементами доступності. Для людей з інвалідністю – це нові можливості. У той же час, багатоквартирні будинки здебільшого залишаються необлаштовані необхідними поручнями та пандусами».

Виправити ситуацію випускниці реабілітаційного Центру «Донбас» вирішили, звернувшись до депутатів.
 
Завдяки спільним зусиллям Світлани Фоміної та Дмитра Литвинова в багатоквартирному будинку, де проживають дівчата, був виготовлений спеціальний відкидний пандус та поручні.
 
Раніше, на сесії міської ради депутати ініціювали розробку програми з облаштування міських багатоквартирних будинків пандусами та поручнями для маломобільної групи населення.
Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.