Діти з інвалідністю, які пройшли і в даний час проходять комплексну реабілітацію у Державній реабілітаційній установі “Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас”, разом з батьками опинилися у музичній казці під назвою «Зимові пригоди крукоруків»

Діти з інвалідністю, які пройшли і в даний час проходять комплексну реабілітацію у Державній реабілітаційній установі “Центру комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю “Донбас”, разом з батьками опинилися у музичній казці під назвою «Зимові пригоди крукоруків».

Дійство відбулось у Центрі культури і дозвілля ім.Л.Бикова. Дякуємо акторам Чернігівського обласного театру ляльок ім. О. Довженко за прекрасну виставу!

А також висловлюємо подяку всім організаторам благодійної акції «Різдвяний караван казок» за запрошення діток з інвалідністю: Командуванню об’єднаних сил ЗСУ, а саме командувачу об’єднаних сил Збройних Сил України генерал-лейтенанта Сергія Наєва, представникам Краматорській міської раді, БФ «Наш Краматорськ», Управління з гуманітарних питань Краматорської міської ради.

Особиста подяка за запрошення депутатам КМР Светлана Фомина і Руденку Віктору Івановичу. Перед початком вистави дітей та батьків привітали з новорічними святами міський голова Краматорська Олександр Гончаренко та керівник-координатор проєкту в Україні офіцер Командування об’єднаних сил ЗСУ Борис Кутовий.

По закінченню дійства кожна дитина отримали від Святого Миколая та українських військових солодкий подарунок.🎁

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.