11 січня 2022 року, на базі ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» відбулась перша в м. Краматорськ «Благодійна Еко толока»

Сьогодні, 11 січня 2022 року, на базі ДРУ «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» відбулась перша в м. Краматорськ «Благодійна Еко толока» Організатори заходу: – Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас»;- Громадська організація «Жінки та діти з інвалідністю Північного Донбасу».

Цей проєкт виконується в межах Ініціативи з розвитку екологічної політики й адвокації в Україні, що здійснюється Міжнародним фондом “Відродження” за фінансової підтримки Швеції. На толоці були присутні: – депутати Краматорської міської ради: Наталья Титомир, Сергей Дубинский та Artem Pavlenko.

Дякую всім присутнім: депутатам Краматорської міської ради, представникам ЗМІ, небайдужим мешканцям нашого міста, які взяли участь даному заході

Після толоки гості мали змогу оглянути Центр “Донбас” та на власні очі побачити, як відбувається процес фізичної та фізкультурно-спортивної реабілітації, які реабілітаційні послуги надаються нашим слухачам.

Приєднуйтесь до принципів розумного споживання та розкажіть про це своїм знайомим! Ставтеся до речей з розумом!

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.