Сьогодні відбулась урочиста зустріч на залізничному вокзалі м.Краматорська учасниці Чемпіонату світу з пауерліфтингу 2021

Сьогодні відбулась урочиста зустріч на залізничному вокзалі м.Краматорська учасниці Чемпіонату світу з пауерліфтингу 2021, чемпіонки України, майстра спорту з парапауерліфтингу, випускниці ДРУЦКРОІ «Донбас» Тетяни Бобровської!

З 27 листопада по 5 грудня у Тбілісі (Грузія) відбулися чемпіонати світу з пауерліфтингу серед спортсменів з ураженнями опорно-рухового апарату.У чемпіоні світу брали участь 438 спортсменів з 59 країн серед дорослих.

Україна була представлена 13 учасниками. Тетяна Бобровська змагалася у категорії до 55 кг. У другій спробі вона вижала 88 кг та посіла 7 місце серед 18 учасниць, виконавши норматив “Майстер спорту України міжнародного класу”.

Депутат Краматорської міської ради Фоміна Світлана Олександрівна особисто привітала спортсменку. Також слова привітання сказали заступник начальника Управління з фізичної культури і спорту Ольга Дудіна, і особистий тренер спортсменки Іван Головенко.

Приємним сюрпризом для переможниці Тетяни Бобровської стала зустріч на вокзалі рідних, друзів, телебачення, квіти, подарунки!!!

Вітаємо!!!

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.