«ПАРА НА ЛАВЦІ»

11 червня 2021 року слухачі Державної реабілітаційної установи « Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю « Донбас» мали унікальну можливість опинитися в театрі на виставі «ПАРА НА ЛАВЦІ», яка відбулась у ПК ім. Л.Бикова, м. Краматорська.
Головні герої -це ВІН – Сергій Сергєєв і ВОНА- Вікторія Носова перенесли глядачів в світ любові, ненависті, правди і брехні, суму, іронії і хвилювань. Вистава поставлена за п’єсою Олександра Гельмана «СКАМЕЙКА».
Актори театру «ВікНо» грали неперевершено, вони , нібито, перенесли всіх присутніх в ті далекі часи, 60 -років. Після перегляду вистави у всіх склалася різна думка щодо дій і вчинків головних героїв. Але всі присутні отримали задоволення від перегляду і радість, що долучилися до високого мистецтва!
Не можу не висловити слова подяки директору ПК ім. Бикова, режисеру, талановитому актору-Сергію Володимировичу Сергєєву і художньому керівнику театра, головній героїні вистави– Вікторії Носовій, а також всьому професійному і ввічливому колективу ПК ім. Бикова.
Гріє душу, що вистава проходила в доступному ПК нашого міста!
Театральна команда подарувала слухачам позитивні емоції , нові враження, а ми, в свою чергу, подарували акторам наші гучні оплески і квіти.
Дякуємо за прекрасну роботу, бажаємо творчих досягнень, натхнення і неймовірних постановок!
Незважаючи на дощову погоду, особи з інвалідністю мали можливість комфортно і швидко доїхати до театру на спеціалізованому транспорті з професійним водієм Роман Николаевич
Вдячні директору ДРУЦКРОІ «Донбас» Светлана Фомина за те, що завжди підтримує всі ініціативи фахівців і слухачів центру і є незмінним спонсором всіх поїздок на культурно-масові заходи!
 
P.S.:особисто я на одному подиху подивилася виставу і пречудову гру акторів вже вдруге!
 
Знімаю капелюха!
 
 
Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.