3.06. 2021 р. для слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» була організована виїзна екскурсія до Краматорського Музею Історії.

3.06. 2021 р. для слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» була організована виїзна екскурсію до Краматорського Музею Історії.
Старший науковий співробітник музею історії КМР Ольга Валеріївна Пальона провела майстер-клас «Свічник з глини» і розповіла про традиції і історію створення кераміки, глиняних виробів тощо. Під час створення своїми руками гончарного виробу слухачі насолодилися м’якою і піддатливою глиною, проявили творчу фантазію і уяву.
Також дякуємо директору музею історії Волошиній Наталії Євгенівні і колективу музею за можливість ознайомитися з історією рідного Краматорська, життєвим і творчим шляхом нашого земляка Леоніда Бикова та інших видатних людей. Особливо захопив слухачів телевізор 50-х років на основі гліцерину, по якому йшов фільм «Лісова мавка» за твором Лесі Українки. Ретро-фотозона зі старовинним фотоапаратом нікого не залишила байдужим.
 
Слухачі отримали корисну і пізнавальну інформацію, творчий процес всіх розслабив й приніс багато позитивних емоцій!
Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.