Сьогодні з професійним водієм центру відправились розважатися зі слухачами ДРУЦКРОІ «Донбас» у парк «Ювілейний» м. Краматорська.

Незважаючи на те, скільки тобі років, завжди хочеться відпочити від міської метушні, від турбот, а інколи зануритися в світ дитинства, відчувши заряд позитиву і яскравих емоцій.Сьогодні з професійним водієм центру відправились розважатися зі слухачами ДРУЦКРОІ «Донбас» у парк «Ювілейний» м. Краматорська. Висловлюємо щиру подяку директору КП «Об’єднання парку культури і відпочинку» м. Краматорська Мариніну Віктору Івановичу за гостинність і професійно організовану зустріч осіб з інвалідністю, відчувалось толерантне відношення і увага до кожного слухача центру. Деякі зі слухачів вперше в своєму житті каталися на атракціонах після травми, деякі жодного разу не катались, а деякі багато років тому, але в цей день всіх переповнювали позитивні емоції! Після атракціонів директор Віктор Іванович парку пригостив кожного прохолодними напоями і солодощами в літньому кафе. Особливо було приємно випускникам групи «Швачок» нетрадиційно святкувати успішно складені іспити за обраною професією. Дружня атмосфера, драйвові емоції, літнє кафе надовго запам’ятаються всім присутнім!

Парк « Ювілейний»- це улюблене місце і дорослих і малечі, де тобі завжди раді і куди хочеться повертатися знову і знову!

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.