Для слухачів Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю «Донбас» фахівці постійно організовують різноманітні майстер-класи з використанням арт-терапії малюванням

Сьогодні, завдяки команді ПРООН в Україні, слухачі ДРУЦКРОІ «Донбас» взяли участь у творчому майстер-класі з розпису пряників за допомогою харчових барвників і екологічних пензликів.
Розпис пряників – це унікальна арт-терапія, чудовий засіб соціальної адаптації, в якій може брати участь кожна людина, незалежно від свого віку. Це не вимагає наявності у неї здібностей до творчості. Через художні образи наше несвідоме взаємодіє зі свідомістю.
Перед початком майстер-класу організатор культурно-дозвіллєвої діяльності розповіла слухачам про символіку і значення кольорів в нашому житті, про те, що кожному дню тижня притаманний певний колір. Слухачі активно приводили приклади своїх асоціацій, пов’язаних з певним кольором.
Для того, щоб розслабити пальчики перед малюванням зробили вправу, яка зняла нервово-м’язову напругу і заспокоїла, а також вивчили назви кольорів на жестовій мові.
Під час малювання на пряниках слухачі не лише насолодилися своєю творчістю у гарній компанії, вони також розслабилися, зняли втому і гармонізували свої емоції.
 
Дякуємо команді ПРООН в Україні за смачні пряники і можливість зайнятися арт-терапією.

Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.