У місті Слов’янську на території «Слов’янського курорту» з 27.05.21 по 28.05. 2021 р. відбулись Обласні змагання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату

У місті Слов’янську на території «Слов’янського курорту» з 27.05.21 по 28.05. 2021 р. відбулись Обласні змагання серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату. У комплексних змаганнях взяли участь приблизно 40 спортсменів з представники з різних куточків Донецької області: Торецька, Покровська, Костянтинівки, Покровська та Покровського району, Слов’янська, Авдіївки, Бахмуту і, звичайно ж, Краматорська.
Цей спортивний захід традиційно організовує ДРЦ «Інваспорт» спільно з ДООІ ВОІ СОІУ. Метою проведення таких заходів є пропаганда здорового способу життя, фізкультури і спорту, національно-патріотичного виховання спортсменів.
Слухачі «ДРУЦКРОІ «Донбас» не лише взяли активну участь у спортивних заходах . В рамках соціально-культурної реабілітації вони підготували творчу програму, виступивши на урочистому відкритті.
Вже традиційними стали творчі номери з використанням жестових пісень.
Зі словами привітання виступили Голова Донецької обласної організації осіб з інвалідністю Поламарчук Надія Степанівна, начальник Донецького регіонального центру фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю Костянтин Шевченко.
Від директора ДРУЦКРОІ «Донбас» Фоміної Світлани Олександрівни були передані вітання кожному учаснику заходу, а також від ДРУЦКРОІ «Донбас» кожен спортсмен отримав корисні подарунки.
Голова комітету зі спорту Донецької обласної організації осіб з інвалідністю Сахарова Катерина Михайлівна також привітала спортсменів.
Люди з інвалідністю звернулися до Поламарчук Надії Степанівні зі словами величезної подяки за її небайдуже серце і титанічну працю, яку вона робить для відродження Слов’янського курорту.
Завдяки Надії Степанівні всі особи з інвалідністю мали унікальну можливість відкрити пляжний сезон на доступному і облаштовану пляжі озера Рапне.
Слухачі ДРУЦКРОІ « Донбас» чудово відпочили в п’ятницю!
У кінці урочистого заходу головний фахівець учбово-спортивного відділу ДРЦ «Інваспорт» Інна Оніщенко, через карантинні обмеження, запропонувала всім спортсменам з інвалідністю забрати свою грамоту і медаль зі столу, бо особисто в руки було заборонено вручати.
Спортивні дні принесли спортсменам не лише перемоги у змаганнях, а й залишили гарні спогади про цей захід.
Вітаємо наших слухачів ДРУЦКРОІ “Донбас”, Краматорських спортсменів з інвалідністю з перемогою у комплексних обласних змаганнях!!!
Команда Краматорська-золото!!!
Команда ДРУ”Донбас”- бронза!!!
Тренер Головенко Іван Юрійович-найкращий!
Вітаємо всіх учасників!
І неважливо у кого яке місце, найголовніше – це те , що зустріч на Славкурорті відбулась, позитивні емоції і спогади залишаться надовго!!!
 
З повагою, відділення соціально- культурної реабілітації ДРУЦКРОІ “Донбас”.
Вам також може сподобатися ...

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.